Wróć do strony głównej

Aktualności

BPH TFI po podziale Grupy BPH

28-11-2007

BPH TFI PO PODZIALE GRUPY BPH
 Pragniemy Państwa zapewnić, iż zachodzące w grupie BPH zmiany nie wpłyną na bieżącą działalność BPH TFI.

BPH TFI kontynuuje działalność na dotychczasowych niezmienionych zasadach:

  • wszystkie produkty i usługi pozostają obecnie bez zmian,
  • BPH TFI nie ulega podziałowi w trakcie podziału Grupy BPH,
  • BPH TFI zachowuje w całości swój obecny charakter i kształt.  

ZMIANY
Grupa UniCredit, do której należy Pekao S.A. połączyła się z Grupą HVB, właścicielem Banku BPH. Na mocy porozumienia pomiędzy Ministerstwem Skarbu Państwa a Grupą UniCredit, część Oddziałów Banku BPH została dołączona do struktur Banku Pekao S.A. Pozostała, ogólnopolska sieć 200 oddziałów tworzy Bank BPH. Zgodnie z deklaracjami przyszłego, nowego właściciela Grupy BPH, sieć placówek ma zostać zwiększona w krótkim czasie.

NOWY INWESTOR STRATEGICZNY 
Zgodnie z porozumieniem pomiędzy Grupą UniCredit a GE Money z sierpnia br. GE Money, po uzyskaniu wszystkich wymaganych prawem zgód, zostanie nowym inwestorem strategicznym Banku BPH i BPH TFI. GE Money jest częścią General Electric Company – drugiej, co do wielkości pod względem kapitalizacji rynkowej korporacji na świecie, która od ponad stu lat jest notowana na nowojorskiej giełdzie. GE Money obecne jest w 55 krajach i świadczy usługi finansowe 130 mln Klientów na całym świecie.

NOWOCZESNY DOSTĘP DO FUNDUSZY
W celu ułatwienia Państwu dokonywania operacji związanych z funduszami BPH TFI przypominamy, o:
STI - internetowym Serwisie Transakcyjno-Informacyjnym za pomocą, którego mogą Państwo dokonywać wszelkich transakcji w ramach funduszy inwestycyjnych otwartych BPH TFI. W celu aktywowania usługi, należy wypełnić wniosek o rejestrację dostępny na stronie www.bphtfi.pl w sekcji "Fundusze on-line".
Systemie IVR – całodobowym, telefonicznym systemie transakcyjnym, gdzie pod numerem 0 801 30 88 03 mogą Państwo uzyskać informację o wartości posiadanych aktywów oraz przeprowadzać transakcje w ramach funduszy BPH TFI.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii 0 801 39 98 98 (+48 12 682 83 98 dla telefonów z zagranicy oraz telefonów komórkowych), gdzie nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji w godzinach 8:00-22:00, siedem dni w tygodniu.

0% PROWIZJI 
Poszukując rozwiązań najkorzystniejszych dla naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę - prowizja 0%! Oznacza to, że przy każdorazowym nabyciu funduszy BPH TFI w dniach 3.12.2007 do 31.03.2008 w sieci 200 placówek Banku BPH lub poprzez system STI, nie płacą Państwo opłat manipulacyjnych.

NAJLEPIEJ Z BPH TFI 
Inwestowanie razem z BPH TFI to nie tylko najwygodniejsze, ale i najkorzystniejsze rozwiązanie. Liczby mówią same za siebie: 

  • codziennie pracujemy na zysk 200 tys. naszych Klientów,
  • nasza oferta liczy aż 19 funduszy inwestycyjnych, 
  • jesteśmy 5 największym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych na polskim rynku,
  • zajeliśmy 2 miejsce w rankingu najlepszych instytucji finansowych wśród towarzystw funduszy inwestycyjnych (Rzeczpospolita, 14.06.2007).

Nasze wieloletnie doświadczenie, połączone z siłą i wsparciem nowego inwestora, otworzą przed nami szereg nowych możliwości. Warto inwestować razem z nami!

Wróć do listy