Wróć do strony głównej

Aktualności

Fundusze BPH TFI zajmują czołowe miejsca w rankingach – dowiedz się więcej

13-05-2015

Maj 2015: "PULS BIZNESU" (11.05.2015) Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Największe zyski są w Polsce i Rosji""Ze środka stawki na podium w grupie funduszowych „misiów" awansował natomiast Karol Godyń z BPH TFIWynikiem 4,1 proc. zdystansował konkurencję o prawie 2 pkt. proc.- Wynik funduszu to efekt trzech czynników: koncentracji na polskiej giełdzie, która była silniejsza w kwietniu, ograniczenie gotówki w portfelu do niezbędnego minimum i wypełnienie go po brzegi akcjami oraz trafnej selekcji - wyjaśnia Karol Godyń.".

Maj 2015: "PARKIET PLUS" (11.05.2015) Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Korekta nie nadwerężyła wiary eskpertów w hossę""Słuszną decyzją na początku kwietnia było zwiększenie udziałuBPH Akcji Dynamicznych Spółek w portfelu i konsekwetne utrzymywanie inwestycji w BPH Globalnym Żywności i Surowców. Oba wypracowały w kwetniu znakomite wyniki".

Maj 2015: "PULS BIZNESU" (06.05.2015) Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Fundusze mieszane mogą przeżyć renesans skarbówek""Klienci zaczną poszukiwać alternatywy dla lokat bankowych i funduszy dłużnych, dla których powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku może być wyzwaniem. Produkty mieszane oferują tzw. złoty środek i są kompaktowym rozwiązaniem dla inwestorów, poszukujących wyższych stóp zwrotu, ale niegotowych jeszcze na inwestycje w akcje - ocenia Marcin Bednarek, wiceprezes BPH TFI".

Maj 2015: "PARKIET" (06.05.2015) Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Widoczne efekty wzrostu rentowności skarbówek". "Bardzo dobry wynik BPH Akcji Dynamicznych Spółek (4,2 proc. w kwietniu) to efekt trzech czynników. Pierwszy to koncentracja na polskim rynku akcji, który zachowywał się bardzo dobrze. Od dłuższego czasu oczekiwaliśmy, że polskie małe i średnie spółki nadrobią dystans do zachodnich parkietów i tak też się stało".

Maj 2015: "WWW.ANALIZY.PL" (05.05.2015) Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Wyniki Funduszy Inwestycyjnych (Kwiecien 2015)"."Najlepiej w kwietniu spisały sie te fundusze, których zarzadzajacy stawiaja głównie na srednie spółki zgrupowane w indeksie mWIG40. Ponad +4,0% zyskwypracował BPH Akcji Dynamicznych Spółek (BPH FIO Parasolowy)".

Wróć do listy