Wróć do strony głównej

Aktualności

Poniedziałek (15.06) godz. 10:00. Zapraszamy do obejrzenia debaty - Strategie rynkowe TFI na drugą połowę 2015 roku

12-06-2015

Koniunktura na światowych rynkach w kontekście oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych przez Fed, wpływ problemów Grecji na stabilność strefy euro, sytuacja na rynkach długu, zachowanie akcji w najbliższych miesiącach - to główne zagadnienia organizowanej przez PAP Biznes debaty z udziałem przedstawicieli czołowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, w tym BPH TFI.

To szósta debata z cyklu "Strategie rynkowe TFI na drugą połowę 2015 roku". W centrum uwagi od dawna jest polityka pieniężna Fed. Inwestorzy zastanawiają się, kiedy Fed zdecyduje się na pierwszą podwyżkę stóp procentowych. Odpowiedzi na to pytanie poszukają uczestnicy debaty, którzy także będą się zastanawiać, jak ewentualna podwyżka stóp procentowych wpłynie na koniunkturę na światowych rynkach. BPH TFI będzie reprezentował Jarosław Lis – Dyrektor Biura Aktywów Akcyjnych.

Debata PAP Biznes odbędzie się w poniedziałek, 15 czerwca, w godzinach 10.00-12.00 i będzie miała charakter zamknięty. Jej przebieg będzie można śledzić on-line Tutaj lub na stronach www.biznes.pap.pl,www.pap.pl oraz www.analizy.pl

Zapraszamy!

Wróć do listy