Wróć do strony głównej

Inwestowanie

Posiadane wolne środki możemy przeznaczyć na konsumpcję albo zainwestować czyli stworzyć możliwość ich pomnożenia. Mamy wiele możliwości np.: możemy założyć lokatę (ograniczamy odgórnie zyski), nabyć nieruchomości (niezbędny długi czas inwestycji oraz ograniczona zbywalność), zakupić akcje (możliwość wysokich wahań inwestycji) ale możemy również korzystać ze wszystkich tych obszarów poprzez fundusze inwestycyjne.

Dlaczego warto inwestować w fundusze?

  • Jest to jedna z najpopularniejszych w świecie długoterminowych form inwestowania.
  • Otrzymujesz szeroki dostęp do możliwości inwestycyjnych, które w normalnych warunkach zarezerwowane są dla inwestorów dysponujących dużym kapitałem.
  • Twoimi pieniędzmi zarządzają doradcy inwestycyjni, doświadczeni w inwestycjach na rynku kapitałowym, wspierani przez zespoły analityków, ekspertów w zakresie swojego działania
Dowiedz się więcej

Co to jest fundusz inwestycyjny

FUNDUSZ INWESTYCYJNY – to osoba prawna, której przedmiotem działalności jest lokowanie środków pieniężnych wpłaconych przez Klientów, w taki sposób, aby osiągnąć jak największy zwrot z powierzonego kapitału, przy założonym wcześniej poziomie ryzyka.

Dowiedz się więcej

DLACZEGO Rockbridge TFI?
Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych od 1998
roku aktywnie działa na polskim rynku kapitałowym. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą z naszymi Klientami, aby ułatwić im osiąganie satysfakcjonujących wyników.

FUNDUSZ DLA KAŻDEGO
Zachęcamy do budowania zdywersyfikowanego portfela dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dywersyfikacja umożliwia zmniejszenie ryzyka inwestycji, a także zwiększa jej stabilność i szanse na zysk.

JAKIE FUNDUSZE OFERUJE Rockbridge TFI?
W bogatej ofercie Rockbridge TFI znajdziesz całą gamę funduszy o zróżnicowanym stopniu ryzyka, potencjale zysku i zalecanym horyzoncie czasowym inwestycji.

ZADBAJ O SWOJĄ EMERYTURĘ
Nie zwlekaj i już dziś zatroszcz się o swoją przyszła emeryturę! Dowiedz się więcej na www.prywatnaemerytura.pl 


Dostęp przez telefon i internet

 Telefon

IVR (ang. Interactive Voice Response) to nazwa automatycznego systemu telefonicznego umożliwiającego obsługę klienta. Osoba dzwoniąca po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów za pomocą aparatu z wybieraniem tonowym (DTMF) wybiera poszczególne pozycje z menu.

Dowiedz się więcej

 Internet

Serwis Transakcyjno-Informacyjny (STI) pozwala w łatwy i szybki sposób zarządzać Twoimi inwestycjami bez wychodzenia z domu. Serwis STI jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, umożliwia składanie dyspozycji i zleceń oraz codziennie sprawdzanie wartości Twoich rejestrów.

Dowiedz się więcej