Wróć do O TFI

Biuro prasowe

BPH TFI z aplikacją mobilną

19-10-2011

BPH TFI udostępniło aplikację mobilną – BPH TFI Analizy Mobile – umożliwiającą Klientom w szybki i wygodny sposób na bieżąco śledzić wyniki funduszy zarządzanych przez BPH TFI oraz zmiany wycen jednostek uczestnictwa i certyfikatów inwestycyjnych. Dodatkowo, Towarzystwo wprowadziło nową wersję popularnego wśród Klientów serwisu służącego do analizy funduszy BPH TFI, który w wersji testowej dostępny jest na stronie www.bphtfi.pl/noweanalizy

Aplikacja BPH TFI Analizy Mobile przeznaczona jest na najbardziej popularne obecnie platformy: iOS (iPad/iPhone), Android oraz Symbian. Wyniki inwestycyjne funduszy oraz aktualne i historyczne wyceny prezentowane są na dwa sposoby – za pomocą wykresu liniowego lub kalkulatora stóp zwrotu. Użytkownik może także zbudować indywidualny portfel inwestycyjny i śledzić na bieżąco wyniki funduszy, w które zainwestował. Aplikacja zapewnia również dostęp do informacji na temat BPH TFI, posiada łatwe i przejrzyste menu oraz dwa warianty kolorystyczne. Aplikacja wymaga podłączenia do internetu jedynie w celu aktualizacji bazy danych - nowe wartości wycen. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów z aplikacjami dla danego systemu (AppStore, Android Market, Ovi Store). Linki do aplikacji znajdują się na stronie www.bphtfi.pl/aplikacja-mobilna/, zaś pełna lista kompatybilnych z aplikacją telefonów dostępna jest na stronie: http://www.bphtfi.pl/aplikacja-mobilna/#modele-telefonow

Wykorzystanie nowych technologii jest od wielu lat jednym z ważniejszych elementów naszych działań. Aplikacja mobilna czy też wprowadzony ostatnio system elektronicznego potwierdzania transakcji - do korzystania z którego gorąco zachęcamy Klientów - to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim szybkość w dostępie do informacji” – mówi Rafał Grzesik, Kierownik ds. Marketingu BPH TFI.

Nowa testowa wersja serwisu umożliwiającego dokładną analizę wyników funduszy www.analizy.bphtfi.pl (dostępna na stronie www.bphtfi.pl/noweanalizy), zyskała bardziej przejrzystą szatę graficzną oraz wiele dodatkowych funkcjonalności, m.in. nowy kalkulator stóp zwrotu czy kreator budowy portfela, jak również nowy moduł aktualności oraz opcję ustawiania wielkości wykresu.

Naszym głównym celem był rozwój aplikacji tak, aby była jeszcze wygodniejsza, szybsza i łatwiejsza w obsłudze. Za przykład może posłużyć możliwość zapisywania swoich inwestycji, dzięki czemu przy ponownym odwiedzeniu serwisu, nie ma potrzeby wprowadzania po raz kolejny ustawień, wyboru funduszy, składu procentowego czy innych parametrów” – dodaje Rafał Grzesik.

Wróć do listy