Wróć do strony głównej

Program stażowy

Program stażowy Rockbridge TFI umożliwia absolwentom uczelni wyższych oraz osobom bez lub z mniejszym doświadczeniem na poznanie branży zarządzania funduszami inwestycyjnymi z perspektywy różnych obszarów. Zadaniem tego programu jest dostarczenie uczestnikom jak największej wiedzy merytorycznej, zapoznanie ich ze specyfiką pracy w towarzystwie funduszy, aby umożliwić im dalszy rozwój w strukturach Rockbridge TFI poprzez świadome budowanie własnej ścieżki kariery.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem w świecie finansów prześlij swoją aplikację.

Jeżeli znasz już swoje preferencję i wiesz w jakim zakresie chcesz rozwijać swoje umiejętności, podaj tę informację w swojej aplikacji.

Do programu zapraszamy studentów IV-V roku studiów z dobrą znajomością języka angielskiego, którzy osiągają sukcesy w środowisku akademickim i pozaakademickim (np.: wolontariat, organizacje studenckie / pozarządowe), podejmują inicjatywę, są otwarci na wyzwania, przedsiębiorczy i ambitni, szybko się uczą oraz cenią pracę w zespole.

Dla osób z dobrymi wynikami stażu, rozpatrujemy możliwość dalszej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania - w zależności od możliwości utworzenia stanowiska Stażysty w danym obszarze, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy składać pod adresem z dopiskiem STAŻ.