Wróć do O TFI

Biuro prasowe

Inwestycyjne kompendium wiedzy od BPH TFI

24-04-2014

BPH TFI udostępniło nową odsłonę strony Funduj.pl. To wyjątkowe miejsce w cyberprzestrzeni, w którym zgromadzono wszystkie narzędzia i wskazówki  wspierające inwestowanie w fundusze w BPH TFI. Zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z rynkiem kapitałowym, jak również doświadczeni inwestorzy znajdą tutaj odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Pakiet narzędzi został bowiem dostosowany do każdego z etapów gromadzenia i pomnażania kapitału.

Specjalna paleta narzędzi ma na celu umożliwienie inwestorom regularne śledzenie wyników oraz profesjonalne zarządzanie portfelem funduszy. Dzięki zgromadzeniu wszystkich niezbędnych informacji, serwisów i aplikacji w jednym miejscu, klienci mogą poznać narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji, analizę aktualnej sytuacji i modyfikację strategii inwestycyjnej.

- Internet jest miejscem, w którym zdecydowana większość naszych klientów poszukuje informacji i narzędzi wspierających podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Chcą także śledzić na bieżąco stan swoich inwestycji oraz sytuację na zmieniającym się rynku. W odpowiedzi na ich potrzeby udostępniliśmy takie miejsce, które jest kompleksowym kompendium wiedzy, a zarazem mapą narzędzi BPH TFI wspierających procesy inwestycyjne -  powiedział Wojciech Bablok, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR w BPH TFI.

Na stronie Funduj.pl znajduje się m.in. odwołanie do Internetowego Selekcjonera, tj. autorskiego rozwiązania opracowanego przez ekspertów BPH TFI, które na podstawie analizy profilu inwestycyjnego, celów i możliwości klienta oraz akceptowalnego przez niego poziomu ryzyka, przedstawia możliwą kombinację funduszy. Inwestorzy posiadający już swój portfel funduszy mogą skorzystać z dedykowanego portalu Analizy.bphtfi.pl, który pozwala na analizę historycznych stóp zwrotu. Serwis umożliwia także porównanie wypracowanych wyników na tle indeksów oraz benchmarków.

Osoby zainteresowane mobilnym zarządzaniem swoją inwestycją znajdą tu również STI - serwis transakcyjno-informacyjny umożliwiający nabywanie, odkupywanie oraz zamianę jednostek uczestnictwa funduszy. Funduj.pl wskazuje także miejsca, gdzie można zapoznać się z aktualnymi komentarzami Zarządzających funduszami oraz podsumowaniem sytuacji na rynkach finansowych.

Wróć do listy